Yeni

5 Adet/torba 10 M SC-LC Simplex tek modlu fiber optik patch cord 10 M Simplex 3.0mm FTTH fiber optik atlamacı

₺96.10 ₺89.37

Sepete ekle


SKU: #a20886

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

  • Marka Adı: AUA


5 Adet/torba 10 M SC-LC Simplex tek modlu fiber optik patch cord 10 M Simplex 3.0mm FTTH fiber optik atlamacı
uygulamalar CATV fiber optik haberleşme sistemleri fiber optik veri iletim yapı ağ erişim kablolama sistemi, ODF FTTX uygulamaları özellikler düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı iyi echangeabilityGood Dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı CE, ROHS, FCC özellikler sipariş seçenekleri 1) Bağlayıcı tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Yüksük Sonu yüz: PC, UPCAPC 3) Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um veya 62.5/125um) 4) Kablo Miktar: Simplex, dubleks, 6 çekirdek, 12 mısır, 16 çekirdek, 24 çekirdek, 36 çekirdek, 48cores... 5) Kablo Çapı: & phi; 3.0mm, & phi; 2.0mm, & phi; 0.9mm 6) Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş 7) Kablo tipi: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, zırhlı

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)